Kdo jsme

Firma GPN se zabývá mechanickou výrobou nástrojů, strojů a konstrukčních prvků pro obor vytlačování (extruze) plastů. Našimi produkty jsou jak nástroje, tak i výrobní linky, které slouží například k následné produkci profilů na výrobu oken, potravinářských fólií nebo plastových tužek. Více než 30 let zkušeností a jedna z největších výrobních kapacit na trhu činí firmu GPN ve svém oboru jedinečnou. Od roku 2024 se věnujeme také montáži elektrorozvaděčů, které jsou součástí extrudérů. 

GPN je výrobní síť s více než 300 zaměstnanci a se sídly v Rakousku a v České republice. Závod v Trhových Svinech má přes 220 zaměstnanců a funguje od roku 1993. Po celou tuto dobu se zdokonalujeme v technologiích a modernizujeme strojní vybavení. Ročně jsme schopni vyrobit až 600 kompletních nástrojů a 240 strojních zařízení. Jsme součástí silné skupiny EXELLIQ se sídlem v Rakousku, která se vedle samotné výroby věnuje i vlastnímu výzkumu a vývoji v oblasti extruze.

Dvě sídla, jeden cíl

Česká republika

  • jak automatizované, tak i manuální výrobní systémy pro nástroje, příslušenství a konstrukční celky
  • montážní a leštící práce
  • strojírna: výroba a montáž
  • elektrorozvaděče: montáž elektrorozvaděčů pro sesterskou firmu

Rakousko

  • příprava výroby za použití nejmodernějších řešení CAD/CAM
  • nástrojárna: automatizované výrobní linky a linky využívající roboty pro vyspělou
  • průmyslovou výrobu
  • strojírna: inženýrství, stavba prototypů a servis

Firma GPN je součástí 
Exelliq Holdingu

Společnost Exelliq je předním světovým dodavatelem vytlačovacích linek, nástrojů a zařízení na klíč pro vytlačování profilů. Hlavní kompetencí jsou odborné znalosti procesů vytlačování profilů - vývoj, konstrukce, výroba a optimalizace procesů nástrojů a vytlačovacích linek. Portfolio služeb sahá od vývoje receptur po vytlačovací linky a od nástrojů po projektování kompletních výrobních zařízení.

Ve svých pobočkách v Evropě a USA poskytuje společnost Exelliq kompletní řešení pro všechny požadavky výrobců profilů po celém světě. Díky střediskům ladicích oddělení, trvale dostupným vytlačovacím linkám a jednomu z největších vývojových center v celém odvětví poskytuje společnost Exelliq řešení na míru pro dosažení větší konkurenční výhody v oblasti vytlačování profilů.

Mise

Naší klíčovou kompetencí je výroba nástrojů, strojů a součástí pro extruzi na základě požadavků zákazníků. Naše inovace ve výrobním procesu zvyšují prosperitu zákazníků, zajišťují rentabilitu a trvalý růst. V partnerské spolupráci náš tým přesvědčuje spolehlivostí, splněním požadované kvality a nejvyšší efektivitou v celém výrobním procesu.

Vize

GPN je celosvětově měřítkem pro výrobu nástrojů, strojů a konstrukčních prvků pro obor extruze plastů.

Zásady

Zákazník a firma

Pracuji ve prospěch a rozvoj našeho závodu a pro spokojenost zákazníka.

Inovace a vzdělání

Učím se novým věcem, podporuji inovace, zlepšování a technologický rozvoj.

Respekt

Respektuji kolegy a naslouchám jim. Účinnou kritiku umím přijmout i dát.

Pravidla

Dodržuji psaná i nepsaná pravidla.

Spolupráce

Jsem součástí týmu a pomáhám kolegům. Vím, jaká je moje role a jsem zodpovědný za vše, co dělám.

Komunikace

Sdílím a vyžaduji včasné, detailní a ověřené informace.

Historie

2023

Závod v Trhových Svinech oslavil 30.výročí od založení firmy.

2022

Skupina Greiner Extrusion mění svůj název, nově nese název EXELLIQ.

2018

230 spolupracovníků slaví 25 let existence závodu v Trhových Svinech.

2016

Odstartovala výroba All extrusion (široké trysky).

Zobrazit další

Chci do týmu

Hledáte pracovní uplatnění v oblasti anebo na pozicích, kterým neodpovídá žádný z našich aktuálně zveřejněných inzerátů? Nevadí …

Můžete nám poslat svůj životopis a my se Vám pokusíme podle Vašich znalostí, dovedností a zkušeností najít u nás vhodné pracovní zařazení. Děkujeme za Váš zájem.

Chci do týmu