Strojírna

Efektivní stroje s nejvyššími standardy

Efektivní stroje s nejvyššími standardy

GPN vyrábí linky pro obor extruze plastů na základě požadavků zákazníka. Kombinace našich závodů v Rakousku a České republice poskytuje ideální předpoklady pro nejvyšší standardy ve strojírenství při zachování co nejefektivnější výroby. V českém závodě je těžištěm činnosti montáž konstrukčních celků, montáž linek a výroba svařenců. Celosvětová dodavatelská síť nám zajišťuje zásobování prvotřídními komponenty. 

S naším inženýrským a logistickým oddělením v Rakousku je GPN spolehlivým partnerem pro realizaci specifických požadavků našich zákazníků. Sázíme na společný vývoj speciálních a prototypových zařízení – k co největšímu užitku našich zákazníků.

Odborníci – odborníkům

Díky mnohaleté zkušenosti v oblasti extruze víme, na čem záleží, a hledáme nejhospodárnější řešení. Společně s našimi zákazníky navrhujeme stroje na zakázku a poskytujeme strojírenské služby pro celou řadu oblastí v oboru extruze plastů. Důraz je kladen na co nejvyšší kvalitu, provedení a bezvadnou funkci našich linek.

Chci do týmu

Hledáte pracovní uplatnění v oblasti anebo na pozicích, kterým neodpovídá žádný z našich aktuálně zveřejněných inzerátů? Nevadí …

Můžete nám poslat svůj životopis a my se Vám pokusíme podle Vašich znalostí, dovedností a zkušeností najít u nás vhodné pracovní zařazení. Děkujeme za Váš zájem.

Chci do týmu