Elektrorozvaděče

Spolehlivost a bezpečnost - společně silnější

Spolehlivost a bezpečnost

V roce 2024 firma GPN rozšířila svůj obor podnikání a začala s montáží elektrorozvaděčů pro sesterskou firmu Battenfeld Cincinnati, která se zabývá výrobou extrudérů a extruzních linek pro kulaté profily. Nově vzniklé oddělení se věnuje kompletní instalaci elektrických rozvaděčů nízkého napětí dle výkresové dokumentace a specifických požadavků od zákazníka včetně mechanického osazení komponentů, drátování, kabeláže a přípravy silových obvodů i obvodů pro řízení extrudéru.

Součást velké a silné skupiny

Společně s dalšími firmami zabývajícími se výrobou a službami v oblasti extruze jsme součástí silného celku, který kombinuje své odborné znalosti s inovativním řešením, což významně posiluje jeho postavení na trhu s extruzními technologiemi.

Chci do týmu

Hledáte pracovní uplatnění v oblasti anebo na pozicích, kterým neodpovídá žádný z našich aktuálně zveřejněných inzerátů? Nevadí …

Můžete nám poslat svůj životopis a my se Vám pokusíme podle Vašich znalostí, dovedností a zkušeností najít u nás vhodné pracovní zařazení. Děkujeme za Váš zájem.

Chci do týmu