Dobrodružství s technikou

10. 06. 2024
Events

Ve čtvrtek 6.6. se na Výstavišti v Českých Budějovicích konal zážitkový interaktivní den pro děti, rodiče, učitele a další fandy techniky, vědy a řemesel s názvem Dobrodružství s technikou. Díky této výstavě si návštěvníci mohli v jeden den na jednom místě vyzkoušet na vlastní kůži řadu pokusů, technických vychytávek, ale i běžných věcí, se kterými se setkávají v práci, ve škole či v běžném životě. Letošní ročník byl ještě doplněn o venkovní akci RoadFest a o přeshraniční výstavu Řemeslo má zlaté dno, která probíhala ve vedlejším pavilónu. 

Letos se této akce poprvé účastnila i firma GPN. Představili jsme zde model naší linky včetně nástroje, děti si mohly zapojit dráty na “rozvaděči” nebo si složit logo GPN z plastových krátkých kalibrací. Na akci dorazily stovky dětí se svými učiteli i rodiči a také u našeho stánku byla účast víc než hojná. Děti se u nás pobavily, něco se dozvěděly a za odměnu si odnesly drobné pozornosti. 

Jsme velmi rádi, že jsme mohli naši firmu prezentovat široké veřejnosti. Byla to skvělá akce, která podporuje nadšení a zájem o vědu a techniku. GPN zde představili kolegové Míra, Bohumil, Lukáš a Petra.

Chci do týmu

Hledáte pracovní uplatnění v oblasti anebo na pozicích, kterým neodpovídá žádný z našich aktuálně zveřejněných inzerátů? Nevadí …

Můžete nám poslat svůj životopis a my se Vám pokusíme podle Vašich znalostí, dovedností a zkušeností najít u nás vhodné pracovní zařazení. Děkujeme za Váš zájem.

Chci do týmu