Zaměřeno na kvalitu

25. 04. 2024
O firmě

Kvalita je zásadním faktorem stabilního ekonomického růstu každé firmy, proto se i my v GPN chceme více zaměřit právě na ni. Díky této snaze vznikla v naší strojírně na začátku roku nová pozice, která se kromě jiných úkolů věnuje právě i výstupní kontrole kvality. A to jak mechanické, tak elektro části našich extruzních linek. Je to přirozená reakce na neustále se zvyšující požadavky našich zákazníků, kterým samozřejmě chceme vyhovět. Zákazníci jsou nároční a očekávají perfektní produkty, které jsou spolehlivé, bezpečné a efektivní. Důraz tedy bude kladen na co nejvyšší kvalitu, provedení a bezvadnou funkci našich linek.

"Abychom byli schopni vyhovět těm nejvyšším nárokům, rozhodli jsme se oblasti kvality intenzivně věnovat. Kvalita totiž neznamená jen kontrolu dílů nebo stroje, jak si mnozí myslí, kvalita je proces, který kromě kontroly zahrnuje i neméně důležitou část – a to je stanovení nápravných opatření, která pomohou zajistit to, že se nám chyby již nebudou opakovat" říká Ing. Petr Junek, vedoucí strojírny.

Náš nový kolega na této pozici se zaměřuje zejména na mechanické a funkční provedení elektrických částí linky a spolupracuje s odděleními konstrukce, přípravy výroby, montáže i se servisním oddělením mateřské firmy. "Tato práce obnáší jak přítomnost přímo u montáže ve výrobní hale, tak kancelářské « papírování » kdy je potřeba zkontrolovat a případně opravit veškerou dokumentaci. To platí i pro protokoly výstupní kontroly, které jsou « živým organismem » a musí být dle potřeby udržovány a také doplňovány o nové poznatky", dodává P. Junek.

"Očekáváme, že tento nový směr v řízení kvality naší strojírny přinese ještě lepší výsledky naší práce a zvýší již tak výbornou pověst našich extruzních linek. Tím zajistíme i stabilní spokojenost našich stále náročnějších zákazníků, o kterou nám jde především".


Chci do týmu

Hledáte pracovní uplatnění v oblasti anebo na pozicích, kterým neodpovídá žádný z našich aktuálně zveřejněných inzerátů? Nevadí …

Můžete nám poslat svůj životopis a my se Vám pokusíme podle Vašich znalostí, dovedností a zkušeností najít u nás vhodné pracovní zařazení. Děkujeme za Váš zájem.

Chci do týmu