Tel: +43 7587 504-0 [email protected]

Služby

GPN – odborníci na výrobu s komplexně zadanými úkoly.

U GPN jednáte přímo s našimi vysoce kvalifikovanými a zkušenými techniky. Vaše požadavky jsou přesně převáděny do jazyka výroby. Vaše nástroje a stroje jsou vyráběny nejefektivnějším způsobem za využití výhod, které poskytují výrobní závody v Rakousku a v České republice.

Nástrojárna

Preciznost, rychlost a vysoce moderní strojní park.

Na základě výkresů dodaných zákazníky a příslušných požadavků na kvalitu vyrábí GPN nástroje a konstrukční prvky pro maximální produktivitu a efektivnost.

Výborně kvalifikovaní zaměstnanci, nejmodernější systémy CAD/CAM a jedinečný automatizovaný strojní park vybavený robotickými systémy odpovídající nejvyššímu stavu techniky zaručují úspěšnou realizaci komplexních požadavků zákazníka. Vyrobíme pro Vás jak prvotřídní nástroje pro nejvyšší požadavky, tak i jednoduché nástroje nebo konstrukční prvky splňující nižší nároky.

Vaše výhody s GPN:

  • nejvyšší standardy kvality ve výrobě
  • reprodukovatelná kvalita, vyráběná na pětiosých frézkách a HSC frézkách
  • na den přesné plánování a dodržení přislíbených dodacích lhůt
  • nejvyšší kapacita a flexibilita díky výrobní síti Rakousko – Česká republika

 

V letech 2017 – 2020 společnost GPN GmbH – organizační složka Česká republika realizuje projekt „Nástrojový systém RED.TOOL generace 2017+“.
Projekt spočívá v pořízení široké škály špičkových strojírenských technologií nutných pro zahájení výroby zcela nové generace extruzního nástrojového systému v rámci produktové řady RED.TOOL generace 2017+, která je určena pro výrobu okenních profilů.
Realizace projektu je spolufinancována ze zdrojů Evropské Unie.

 

Společnost GPN GmbH – organizační složka Česká republika realizuje za účelem úspory konečné spotřeby energie v podnikatelském sektoru projekt „Realizace energetických úspor ve společnosti GPN GmbH – organizační složka Česká republika“ Předmětem projektu je realizace energeticko-úsporných opatření v provozovně společnosti na parcele č. st. 2138  katastrální území Trhové Sviny  [768154]. Realizace projektu je spolufinancována ze zdrojů Evropské unie.

 

Strojírna

Hospodárné stroje – s nejvyššími standardy.

GPN vyrábí extrudéry, komplety a strojní zařízení pro obor extruze plastů na základě výkresů dodaných zákazníkem.
Kombinace našich závodů v Rakousku a České republice poskytuje ideální předpoklady pro nejvyšší standardy ve strojírenství při nejhospodárnější výrobě. V českém závodě využíváme výhody sériové výroby: těžištěm činnosti je zde montáž konstrukčních celků, montáž linek a svařovací výroba. Celosvětová dodavatelská síť zajišťuje zásobování prvotřídními komponenty.
S naším inženýrským a logistickým oddělením v Rakousku je GPN Vaším partnerem, když jde o realizaci Vašich specifických požadavků. Sázíme na společný vývoj speciálních a prototypových zařízení – k co největšímu užitku pro naše zákazníky.

Odborníci – odborníkům:
Díky mnohaleté zkušenosti v oblasti extruze víme, na čem záleží a společně s Vámi hledáme nejhospodárnější řešení. Společně s našimi zákazníky navrhujeme stroje na zakázku a poskytujeme strojírenské služby pro celou řadu oblastí v oboru extruze plastů.

 

V období 2017 – 2020 společnost GPN strojírna s.r.o. bude realizovat projekt zavedení do výroby nové řady extruzních linek TEC.LINE.
Předmětem projektu jsou inovace produktu a i procesu výroby. Jedná se o zavedení do výroby zcela nové generace extruzních linek v rámci nové produktové řady TEC.LINE, která je speciálně určena pro přesnou výrobu technických profilů.
Stěžejní inovace spočívá především ve zcela novém konstrukčním řešení linky pro výrobu technických profilů. Interním výzkumem a vývojem došlo k radikální koncepční i konstrukční změně jednotlivých stavebních prvků linky (tvarová a rozměrová změna jednotlivých částí linky, modulárnost jednotlivých částí apod.).
Realizace tohoto projektu je podpořena ze zdrojů Evropské Unie.